Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz <Adamsky> #8076 üzenetére

    "OK. Akkor, ha két percet bohóckodok a kamerával, lövök pár képet, az elég kéne, hogy legyen?"

    Igen. De úgy vettem észre, az se mindegy mikor teszteled. Érdekes, hogy csak 11 és 15 óra közt jelentkezik. Nem tudom, lehet abban az időintervallumban süt olyan erősen a nap. Hétfőn Ingressel ezt vettem észre. Reggel mikor megérkeztünk, (8 órakor) nem tudtam reprodukálni. 10 után kezdte visszavenni a fényerőt, délután 3 után viszont megint nem csinálta. Egész délután nyüstöltem pedig.

    Hívott Huawei ügyfélszolgálat. Azt hittem szervizből fog hívni egy technikus, így nem sok mindent tudtam meg sajnos. Azt mondta az úriember, hogy a szervizt megkérdezték, van lehetőség Nougatra vissza állni. Azt nem tudta megmondani, hogy ingyenes, garancia keretében megy, vagy fizetni kell érte. Annyit mondott, mivel a telefon rendeltetésszerű használatában akadályoz, így szerinte garancia keretében ingyenes lesz. Mondtam Neki,hogy időközben GPS-el is van gondom, nem látja a Galileo holdakat és a hálózat váltás is túl agresszív. Erre nem tudott mondani semmit, annyit mondott, hogy ha már úgyis szervizbe küldöm, akkor tüntessem fel ezeket is mint hibajelenség. Nem tudom mit csináljak. Ugye írtam, hogy az már világos, hogy 700 nit feletti kijelzős telefonra van szükségem. Viszont piszkosul tetszik a P10. De mi van, ha a GPS és az agresszív hálózatválasztás marad Nougaton is? Mondjuk az, hogy csak nekem nem látja a Galileo holdakat, eléggé hardver hibának tűnik. Szerintem hálózat váltogatás se normális, Huawei híresen erős hálózatban. Nougattal biztonsági frissítéseket bukom. Ez világos. Ha szervizbe küldöm, kifutok a 14 nap elállásból. És ha Nougattal sem felel meg, akkor 22 hónapig fizetem a részletet, a telefont meg nem fogom tudni használni. Nem egyszerű a döntés! :(

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák