Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • <Adamsky>

    nagyúr

    válasz Vadmeggy #11491 üzenetére

    Nem tudom, hogy Nálad milyen alkalmazásnál jön ez elő, de ha követed a fórumot, akkor láthattad, hogy én az Orux Maps-el és a Locus-as szívok. A kedves Huawei-nek ezt (!) kellene rendbe tenni, nem pedig ilyen rétegigényt (elnézést az érintettektől) kielégítő GPU Turbo-val vacakolni.
    A Locus-nál végül a widget kitétele segített. Aztán, ha nincs az adott alkalmazásnak widget-je, akkor joggal mondhatod magadról, hogy nincs szerencséd, mert akkor nincs az az Isten. hogy a rendszer ne lője ki ...
    Vannak persze alkalmazások (Endomondo, Strava), amiknél nincs szükség a widget-es mókolásra, szóval lehetne akár azt is mondani, hogy a programozó béna, na, de más rendszereken vagy stock Android-on még sincs ilyen gond. Sőt! Nougat-on állítólag az Emui esetén sincs ilyen gond.

    (#11461) Harcsai
    "A széf tartalma menthető valahogy, vagy hr-nél veszik...?"
    Nem próbáltam, de kicsit utána néztem ...
    Ez egy ilyen fájl titkosító cucc, ami csak a Huawei saját fájlkezelőjével működik. Ha, titkosítasz vele valamit, akkor azt titkosítva bemozgatja valamilyen rejtett tárolóba. Ha, leveszed a titkosítást, akkor két lehetőséged van: vagy visszamozgatod az eredeti helyre, vagy egy új célkönyvtárat adsz meg. Úgy gondolom, hogy - ha backup-olni akarsz, akkor - én kimozgatnám az összes fájlt egy ilyen átmeneti könyvtárba, onnan aztán lementeném a PC-mre, majd az egészet visszatitkosítanám.

  • bagyulus

    tag

    válasz Vadmeggy #11491 üzenetére

    Szia próbáld meg ezt is hátha segit.

    https://support.doubletwist.com/hc/en-us/articles/360001504071-How-to-turn-off-battery-optimization-on-Huawei-devices

Új hozzászólás Aktív témák