Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ORCA58

    addikt

    válasz matex #305 üzenetére

    HUH!
    Felteszed a Wakelock Detector Lite-ot a telefonra (ezt biztos megtetted.)
    A PC-N A chrome-hoz le kell tölteni az "Unlocker for WakeLockDetector" bővítményt.
    A PC-n kell valamilyen ADB programnak (vagy driver) nem tudom hogy nevezik lennie, ami látja a telefont.
    Hogy nekem honnan van már nem tudom, gondolom korábban tettem fel a régebbi telóhoz.
    A telefonon bekapcsolni az USB hibakeresést. (fejlesztői lehetőségekben van). Ha a PC-n megy az ADB
    akkor rádugod a telefont és kéri a kapcsolat engedélyezést. Egy IGEN nyomni. Ha a kapcsolat létrejött utána elindítod a Chrome "Unlocker for WakeLockDetector" bővítményt (lehet parancsikont kitenni az asztalra)
    Ha ne látja a telefont akkor "Refresh Device "
    Akkor látja, ha feljön 3 kék gomb. A Grant Batteri stats-ra kattintasz. Alul kiírja hogy kész .
    lehúzod a telefont és használod a Wakelock Detector Lite-ot.
    Értelem szerűen ha nem kell a WakeLockDetector ugyan így a Revoke Batteri stats-ra kattintasz, majd leszeded a telóról.

    Nekem az ADB valamiért csak a totalkommanderen keresztül megy . Fent van egy kiegészítő, ami a telefonok meghajtóit látja ADB keresztül, mint hálózati meghajtókat. Ezt el kell indítanom és csatlakozik a telefon. Érdekes módon a a P9 lite már nem mutatja meg az összes könyvtárát nugat béta alatt, minek nem örülök de most nem ez volt a kérdés.

Új hozzászólás Aktív témák