Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Muky_

    tag

    Sziasztok.

    Beléptem én is a Mate 9 "táborba" :DD
    Egy Xiaomi Redmi Note 2-t váltottam le erre a gyönyörüségre.
    Nagyon tetszik és nagyon is jó kis készülék ez. Már vagy 2 hete megvan ,de eddig csak olvasgattam ,hogy tapasztalatot szerezzek az új kezelőfelületről (eddig miui-t használtam). Vodafonetól van a készülék és sajna csak 1 kártyás, MHA-L09C432B126 firmware van a készüléken.

    Más: A másik telefonomnál volt egy nagy magyar forum (miui.hu ez nem reklám volt) ahol szinte az összes MI telefonnak nyujtottak supportot. Az ottani fejesek készitettek egy multi-tools programot ami a root-olástol kezdve a driverek telepitéséig szinte mindenben a segitségünkre volt.
    Kutakodtam egy kicsit és a huawei telefonokhoz is létezik haszonló segédprogi (orosz barátaink által 4pda).
    Én nem beszélek angolul (sajnos) ezért ha valaki te tudná forditani azért nagyon hálás lennék :R

    Új: van egy másik megoldás is az új firmware flashelésére, de az már mélyvíz sztem.
    Létezik PC-re egy Huawei Update Extractor progi amivel az update.app-ot tudjuk kibontani amit flashboot modszerrel (elvileg) fel lehet flashelni a telefonra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák