Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • taronga

    csendes tag

    válasz LAStar #1764 üzenetére

    Köszönöm LAStar és Tv a segítségeteket! :R

    „Én értem mire gondolt taronga, nem használt még ilyen kütyüt, nyilván felmerül ilyenkor ilyen kérdés”

    Igen :)

    A telefonomon meg nincsenek privát, vagy titkos adataim és nem is tervezek ilyet ott tárolni. :)
    Viszont vannak olyan biztonságos oldalak, amik a belépéshez SMS-ben küldik meg az éppen aktuális kódot. Ilyesmire gondoltam, hogy ezek eltulajdonítása ellen van-e valamilyen legális megoldás.

    A fizetős cuccokkal kapcsolatban sincs semmi gondom, és ahogy első levelemben írtam, találtam is kitűnő megoldást (Avast) amiben minden benne van, vírusvédelemtől a tűzfalig (sőt most láttam, hogy összehasonlítás is van Lookout-al :) ) [link] és mindezek mellett meglepő, de ráadásul ő is ingyenes :)
    Tesztek alapján is kevés akku-t emészt fel és sok mindent felismer. Ezt a linket épp most találtam: [link]

    Nekem egyedül azzal volt gondom, hogy ha valami jó és megfelelő biztonságot nyújt, és feltétel a rootolás, akkor miért jár ez gar.vesztéssel, ha minden mást tiszteletben tart az ember? Tehát nem piszkál bele semmibe sem, amit a szolgáltató feltesz. Miért nem gondolnak erre sem a gyártók, sem a viszonteladók/szolgáltatók?

    Amúgy meg csakis legális dolgok érdekelnek, warez dolgokkal nem foglalkozom :)
    PC-s világból okulva, számos olyan ingyenes cucc létezik, ami legális és sok esetben jobb megoldás, mint a fizetős társaik. Gondolom nincs ez másképp Androidnál sem.

    „Nem kell félni az okostelefontól,...”

    Köszönöm még1x a segítségeteket.

Új hozzászólás Aktív témák