Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • f3rdzs0

    senior tag

    válasz Yeffy #411 üzenetére

    hát én mindig a power gombot használtam kamerára, de a zseblámpát napi szinten többször is használom így (bár megjegyzem hogy OP is tudott hasonlót, ott csak a képernyőre kellett koppintani lezárva).

    szerintem már telespammeltem ezzel a topikot :) az AMOLED PWM-je szétcseszi a szemem ezért nem tudok olyan telefont használni. normális 2k-s LCD meg már nincs, az U11+ (12) volt kb az utolsó ilyen telefon. Pixelek még nem tudják, Xiaomi és OP csak most kezdik behozni a dc dimming feautret mint teszt. szóval jobban járok ha várok egy évet és megnézem hogy akkor is benne van e a romban még, vagy kiszedték. (FHD AMOLED-et meg nem vagyok hajlandó használni még ha bele is viszik a dc dimminget)

    egyelőre még csak ritkán van hogy nem tölt azonnal ha felrakom a gyári töltőre, és valamiért a fülhallgató furán szól (már nem is használom emiatt) ha a zajszűrés be van kapcsolva (ha megmozgatom akkor besistereg).

    nem igazán szeretném gariztatni amíg nem muszáj, akkor meg veszek új telefont. amit olvastam hogy több hónapos procedúra a HTC-vel ezt ledealelni, szóval ott már egyszerűbb ha upgradelek egyből és ezt meg megcsináltatom, kész lesz amikor kész, és valaki prohardveren kap egy nagyon olcsó snapdragon 835 telefont :)

    [ Szerkesztve ]

    f3rdzs0

Új hozzászólás Aktív témák