Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz Ribi #20 üzenetére

    A legtöbb mobilos hírnél/tesztnél a "tetszik/nem tetszik" problémakör mentén születnek a hozzászólások, "értelmes" információtartalom nélkül, amivel szintén nem tud a többi felhasználó mit kezdeni. Nem igazán értem, hogy akkor az én hozzászólásom miben is rosszabb ezeknél (hiszen nyilván nem állsz neki mindegyik ilyen hozzászólóba belekötni), de Te majd jól elmondod. :R

    Ne aggódj, ha hozzászólás-vadászatot akarnék kezdeni, nem így csinálnám. De ha sért téged, hogy mertem véleményt nyilvánítani egy készülékről a tesztje topikjában (mert az is véleménynyilvánítás, ha nem azt mondom, hogy "nincs rá 100k-m, és nem is lesz, de megvenném, ha lenne"), akkor az - már ne haragudj - nem az én bajom. (Az meg nyilván fontos és éppannyira közérdekű információ, hogy Téged mennyire érdekel, amit én mondok, mint az én megelőző hsz.-em. ;] ) Csak érdekességként jegyzem meg, hogy a "számomra" kitétel a Viktor0610 által kifogásolt hozzászólásomban is ott volt. Utólag csak nyomatékosítottam.

    "Értelmes információtartalmat" meg tulajdonképpen mit vársz? Egy olyan készülékről, amiről jelenleg csak az adott teszt alapján alkothatok valamiféle véleményt? Esetleg akkor Te mondhatnál valami "értelmes információtartalmú" hozzászólást ÉS akkor van alapod a kritikára. És külön tetszik, hogy a "nem kötözködésként" kezdettel kezdesz kötözködni. ;)

    De mellesleg ha olyanod van, töröltesd a hozzászólásaimat ebből a topikból, nem fogok emiatt megsértődni, illetve nincs harag.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák