Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Xaels

    félisten

    válasz bigrock #3573 üzenetére

    1. Nekem AMOLED-es Desire-em volt, az SLCD-s verzióhoz nem tudom viszonyítani. Szerintem amikor felcsavarja az automata a fényerőt jobban olvasható, elég sokat használom menet közben és nekem megfelel. Önmagában az a probléma ezeknél a kijelzőknél, hogy fényes/tükröződő a felületük. Ha feltalálnának valami strapabíró matt bevonatot, akkor sokkal jobb lenne az olvashatóság.

    2. Ez nekem nehéz kérdés, mert önmagában nem hallgatok zenét a telefonon, arra ott van a COWON D2-esem. A telefonálós/filmezős tapasztalataim leírhatom. Hangerőben nekem sokkal jobb a Sensation. Egyedül maximumra téve recseghet a mélyebb hangoknál, de egy fokkal lejjebb véve tökéletes.

    3. Mindenképpen jelent előnyt a nagyobb felbontás és kijelző méret. Több információt látsz a kijelzőn, kevesebbet kell görgetni és nagyítani. A virtuális gombok is nagyobbak így nehezebb mellé ütni. Azt kell mondjam, hogy valami nagyot kellene alkosson egy telefon ahhoz, hogy ennél kisebb kijelzőre térjek vissza.

    [ Szerkesztve ]

    PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

Új hozzászólás Aktív témák