Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nbalus2k

    csendes tag

    Könyörgöm, a telefon a kompromisszumokról szól. Kis méret, kis akku. Ez van. De otthon 500 ft-ból tudsz csinálni 4AA-s töltőt a telefonodhoz, ami tölti útközben ha kell és kompakt is (nem nagy dolog megcsinálni). Amúgy nekem tetszik és a maga kategóriájában 100-as. De kussolnak a Win7 támogatásról, HTC-nek írtam azt mondták, hogy kevés az esélye a Win7 upgrade-re. :(

    720-at CorePlayer-el ha minden igaz akkor megy minden, de videót nem láttam róla...

    Amúgy én azt sajnálom, hogy a HTC nem biztosít lehetőséget OS váltásra. Ha nem jó Win - Android, nem tetszik az Android - Win....

    Amúgy a rendszert és képességét a Windows Mobile fogja vissza a Snapdragonnak. Az Iphone pedig eredetileg is egy PoverVS magra volt optimalizálva, azóta sem sokat változott, csak kategórikusan erősebb grafikus magot tettek bele. Windows Mobile pedig alapjában véve grafikára is sajnos izomból megy, mert eredetileg nem volt mindig külön grafikus mag. Ezért lassú sokszor szarabb, ha szar a driver, ill. minél erősebb a driver annál kevésbé tűnik szarnak a WinMo. Ettől független :R a HTC elött, hogy ilyen gépet összeraktak. Ugyan ezt Android alapokkal 200+ felett mérnék. Hero is mennyibe kerül és közelében sincs HW-ban ennek. Ott az OS-t és az szifon szerű hype-ot fizettetik meg.

    Amúgy én megvárom az SE X10-et (fehérben állat), szintén erős HW android alapokon (csak nehogy megint el """""-a a SE és kiadjon egy drága kockát) és utána körbenézek, hogy mit vegyek. Elsőre nem akarok ebbe bele ugrani olyanba ami még nincs kitaposva.

  • nbalus2k

    csendes tag

    Nem a WinMo van korlátozva 65K-ra? Mert én így hallottam. A kijelző tudna többet is, csak szoftveresen nem támogatottak, mert az oprendszer 65K-ra van belőve mint OUTPUT. Amúgy 256K és 65K között még lehet látni külömbséget, főleg sötét-világos árnyalatok jobbak, ill. élénkebb kicsit a kép, de ez sem szembetűnő. Nem AMOLED kontra TFT kijelző külömbségek érződnek. Amúgy: ki nem szarja le, ha színes és minden színt látni rajta? Fényerő / kontraszt / tükröződés / bevilágítás problémák még okés, mert gyártója válogatja a minőséget, de hogy színmennyiségi gondok... Amúgy nem láttam még WinMo-t 65K feletti kijelzővel... asszem :)

  • nbalus2k

    csendes tag

    Az emberek sorsa a HTC kezében van, de vajon megmenekül a világ? Már csak idő kérdése és kiderül: HTC - Dragon :DD

    A kérdés az, hogy a Dragon amiről "hallani" megkapja-e ugyan ezt a hw-t hasonló kialakítással -> XXL képernyő, 2-4 gomb+lapos tepsi combo - nem olyan Hero-s törés+"görgő" az annyira nem jött be. Mindezt a Android alapon. Mert akkor bizony ott lenne a szeren a készülék - igaz, nem lenne benne üzlet, mert amíg forgalmaznának mást is, nem lenne nagy kereslet más után mert addig csak ilyent adnának el :).

    Amúgy tetszik a készülék, és várom január - februárt, amikor kijön a winmo7 + dragon + xperia x10 (alternatívák) és utánna beruházok egy SnapD. készülékbe, az akkor legjobbnak tűnőbe.

    Szerintem...

  • nbalus2k

    csendes tag

    válasz WiZARD #542 üzenetére

    Ok, tévedtem március:

    http://nonstopmobil.hu/windows-mobile-7-hivatalos-a-start-20091120.html

    + a szokásos csúszás -> ápr. de 2011-ig nem várhat a MicroFos, hogy kiadja a WinMo 7-et de kíváncsi leszek, mindenesetre. Amúgy meg ráérek, ha nem most, akkor késöbb egy 1,3 Ghz-s SnapDrag :)

Új hozzászólás Aktív témák