Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    Dr. Bubó: Számodra jó hírem van. A Beta 6.1 stabil(nak tűnik) és magyar. A sebességgel sincs szerintem komolyabb gond. Bár a sas szemű userek lehet észre vesznek aadásokat, de nekem mint átlag usernek, aki netezik, smsezik, max zenét hallgat a telefonon tökéletesen megfelel. Szóval egy próbát megér! Én most pár napig keserítem az életét - vagy ő az enyémet - és ha találok valami hibát, megírom. :)

    cipofuzo87: Az MA!TV-ben is mindig Angry Birds teszt van, gondoltam én is azzal próbálom ki. Market-ból töltöttem, volt ott egy előzetes a játékból, azt szépen lejátszotta elvileg HD-ben, de ahogy kikapcsoltam a HD-t, el kezdett képregény stílusba váltani. Azért megnéztem Youtube-on egy szintén HD-s videóklippel ahol tánc meg kamera kapkodás, hirtelen mozdulatok, az HD-ben megint szépen ment, de amint kikapcsoltam a HD-t ugyan úgy képregény szindróma. Gépről felmásoltam egy Piszkos munkák epizódot, azt Rock player csak szoftveres módban volt hajlandó lejátszani. Tehát gyanítom nincs hardveres támogatás. :(

    Ha bármi kérdésetek van, írjatok és igyekszem mihamarabb kipróbálni és válaszolni. :)

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák