Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • csabesz:)

    csendes tag

    Sziasztok, egy pár szó a Telenoros akcióról. Ugyanezt csinálták ezelőtt a Samsung galaxy s-el is. Azaz levitték az árát 25000-re ha a három felső kategóriás csomag közül valamelyikre aláírsz 1 év hűséget és kettőt az előfizura. Egyébként még a 180 perces csomaggal is olcsón adják aminek a havi ára 5000 körül van.Szóval levitték az árát ami a boltokban meg a raktárban volt azt gyorsan eladták. Nem lehetett túl sok mert pár nappal később már egy sem volt. Majd két hét múlva kaptak még egy szállítmányt ami szintén pár napig húzta, és csak a pannon saját boltjaiban volt belőle néhány. Ezen a héten pedig visszatették az árát 100 valahány ezerre, és levitték a Disire árát. Szóval most valószínüleg ugyanazt fogják csinálni a desivel is, pár hétig ennyi lesz aztán majd vége. Én tegnap gyorsan beszaladtam az egyik boltba ahol még volt egy és megcsíptem. Ráadásul amoledes :DD Ha valaki akar venni hívogassa minden nap az ügyfélszolgálatot, egyébként általában keddenként variálnak az árakkal de ezt biztos tudjátok.
    Egy kérdés: rögtön frissítettem a froyo-ra. Úgy tudtam akkor el is tűnik róla a sim lock, de nem így volt. Ezt rosszul tudtam?

Új hozzászólás Aktív témák