Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zetor2000

    senior tag

    válasz L4mie #1 üzenetére

    Aztat írja a czikk, hogy van benne háttérvilágításos klaviatúra. Szóval a csinnadratta faktor csökkent, a piros billentyűzet meg gondolom fehérre változott. Én azt nem értem, hogy más gyártóknál van lehetőség kiválasztani, hogy milyen színű legyen a háttérvilágítás, akkor itt miért csak 1 szín lehet? Ha én "profi" vagyok, akkor csak fehér lehet a világítása? Kék / zöld / piros / lila / narancs nem? Ha nekem az tetszik, és megy a kabátomhoz, asztalomhoz, bútorhoz? Na mindegy...

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

  • zetor2000

    senior tag

    válasz lezso6 #9 üzenetére

    Azt én értem, hogy cégautó színét nem tudod befolyásolni...
    De. Én mondjuk főnök vagyok, és nekem olyan kell, ami mondjuk kék-zöld-narancssárga is tudna lenni, és nem gémer. Mondjuk akkor marad a profi gép, ami meg "csak" fehér? És a gyerek klavija meg 16 millió színű is tud lenni? És ez kb. 20 forintos tétel... Remélem, érted, hogy mit szeretnék kihozni belőle.
    Ha már van sokszínű led, akkor ez mért csak fehér tud lenni, mikor más kategóriában van színes is?

    Arról nem beszélve, hogy vannak billentyűzetek, amin minden gomb egyedi színű is tud lenni, de ha nem is mindegyik, csoportokat lehet beállítani, hogy mondjuk a nyilak pirosak, a többi fehér.
    Ez meg annak ellenére, hogy profi, csak fehér. Persze ez nem csak HP betegség, általában a profi gépek csak ilyet tudnak, hogy egyszínű.

    [ Szerkesztve ]

    Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

Új hozzászólás Aktív témák