Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wetomi

    aktív tag

    Nekem egy samsunghoz volt szerencsém. Családi baráthoz, 55-60-as hölgyhöz került használtan.
    Lement a boltba nyomtató patronért, meglátta, megtetszett neki, hogy pici, szép, hordozható, neki pont az kellett, mert kiránduláskor is könnyen viheti magával, vagy családhoz, vagy bent a lakásban.
    Szigorúan usb mobilnettel, nehogymár gyárilag legyen benne, holott ez lenne a lényege az egésznek.

    A boltban pedig jól rásózták papírok nélkül, szigszalagozott, külföldi töltővel (adapter legalább volt hozzá), friss telepítésű win7, hdd smart adatok alapján legalább 1 éves volt átlag használattal számítva, akksi everest szerint 60%-os volt. És mindenféle ígéretekkel, hogy bármi van, segítenek, csak maradjon, próbálja ki, ismerje meg (és ne vigye vissza). Így volt 80ezer, úgy hogy máshol már az újabb verziót lehetett kapni papírral, garanciával 75ezerből.
    Megmondtam neki, mit csinált rosszul az egészben és azóta is használja.

    Meglepően jól működött a win7 is alapból. De a hangkártya rettentesen zajos, a beépített mikrofon zajos és visszhangos és a teljes gépház iszonyúan vezette a rezgéseket, lényegében használhatatlan.
    És ha már telepítés, vagy flash videó, vagy egy kicsivel is komolyabb feladatott kell vele csinálni, akkor halott. Számomra irtózatos volt. De a régi asztali gépe mellett neki nem volt feltűnő. És szerencsére azóta is gond nélkül üzemel, lassan 2 éve. Az ő igényeinek megfelel.

    Nagyon jó lehúzás volt ebben a formában a kategória. Mesterségesen igényt generáltak, azt elláták, de ahova ténylegesen kellett volna, ott csak felületesen elég.
    Most, hogy van némi verseny, már több értelme lehet.
    Van akinek megfelel, van akinek nem. Nekem ha meg is felelne, nem kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák