Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DanielVon

    csendes tag

    válasz cskamacska #315 üzenetére

    Sziasztok. En kb 2 honapja vettem egy ilyet nagy hirtelenjeben, Honor 10-rol valtottam,amit amugy nem szerettem annyira. Egy masik blogban mar hozza szoltam a temaban, de azert ide is bemasolom a feedbacket. Nekem ez elsőre brutál nagy volt, de kb 5 perc volt hozza szokni. A választasban nagyon nagy szerepe volt annak, hogy ebben van tisztességes ujjlenyomat olvasó, nem kojelzo alá rejtett total kezdetleges valami. Face id nalat teljesen kizarva. Nameg, hogy gondolkodni sem kell az üzemidon, egyszerűen csak leveszem toltorol es hasznalom amig csak akarom, majd ha epp arra jarok ujra toltore rakom. Fel sem merül, hogy gondolkodni kell azon, hogy kibirja e 35 %kal, ha ugy indulok el itthonról.
    kétnagy hatranya van. Az egyik, hogy eldugul a beszedhangszoro, igy mondjuk havonta kis kefevel ki kell dörzsöljük. De ez sem nagy cucc, viszont a kijelző fényerő, na az kritikán aluli. En nem szeretek ebbe a kijelző temaba bele szolni, higy most moled amoled tft akarmi, mert eddig kukacosdokad tartottam, es az osszes eddigo Huawei es honorom LCD volt. Ennél viszont nagyon gáz, hogy erősebb fényben kis kezemmel kell arnyekolnom, hogy lassak valamit. Ezzel nem akarok senkit megsérteni, biztos sokak úgy vannak vele, hogy ugyan az ő telefonjukat le ne ugassa más. Ez normalis is. Ezt is összetörtem 😀 most ilyen szeriam van.
    Gondolkodom most a honor 20, 20 pro, nova 5t keszulekeken, de ajogy latom az osszes ezt a nagyon gyatra fényerejű kijelzőt kapta. Kar értük

Új hozzászólás Aktív témák