Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • robyeger

    addikt

    válasz trex4d #28 üzenetére

    Igen több más cikket olvasva témába elég nagy a kavar, vagy nagyon jó a hírzárlat/szándékos ködösítés vagy úgy néz ki nincs itt még végleges elgondolás elméleti síkon sem. pl. ott az SG cikk, ahol azt írják van egy hardver ami elég erős, de még túl hangos. Ha tényleg erős hardver mellett teszik le a voksukat, akkor szerintem akár fix is lehet jó pár évig, tehát méltán lehet nevezni konzolnak is. Programot írni rá API-t megkerülve, stb...
    satee76-nek: Szerintem ez borítékolható már most is, hogy a PS4 lesz a legerősebb és a legdrágább, persze jó egy évnek minimum el kell telni, mire a programozók kellő hatékonysággal tudják kihasználni a benne szunnyadó erőket/lehetőségeket, addig olyan lesz kb., mintha egy mai csúcs PC-n játszanál. (Természetesen az a 100% biztos, ami elmúlt, meg a halál,de szerintem erre nagy az esély, arra meg kicsi, hogy valamelyikünk megnyeri az ötös lottót)

    [ Szerkesztve ]

    Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

Új hozzászólás Aktív témák