Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz Balli #79 üzenetére

    Én Fujifilm rendszeren ügyködök, itt minden gépen van rendes vakupapucs, de én már a DSLR tetejére sem tudom mikor tettem utoljára rendszervakut, én a rádiós kioldóval elsütött vakuk híve vagyok, akár úgy, hogy kézzel eltartom magamtól.

    Ha Sony-t akarsz, akkor érdemes az A6000-re rámenni a vaku miatt, vagy ha tudsz az USA-ból szerezni kifutó, rettentő olcsó NEX-6-ot, akkor azt, konkrétan 100k HUF körül van a váz, ami akkor is megéri ha veszel mellé egy használt 18-55 vagy 16-50 objektívet 100 dolcsiért. De akkor persze nem lesz olyan fasza AF rendszered, ami már tényleg alternatíva a DSLR mellett, ez csak az A6000-ben és az A5100-ban van eddig.

    De megnézheted a korábban javasolt Panasonic G6-ot. Videóban elsőrangú, tényleg nagyon jó gép, maga a váz átmenet a DSLR és a MILC kategória között (méretben és fogásban), de legalább van rajta egy jó minőségű EVF is, szabadabban hajtogatható a kijelzője. És az objektívek sokkal kisebbek és kompaktabbak, mint amit APS-C-re tervezni tudnak.

Új hozzászólás Aktív témák