Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Ezekiell #33 üzenetére

    Miért is bagatellizálok? :DDD :DDD

    doooo januárig még igen, de utána Bödön dönt a külpolitikáról még ha odahaza a rep - dem megoszlás miatt kötve is lesz a keze.

    Mosquito34 + Aryon87 Szép és jó és értem félre értés ne essék. :R De attól még azt látom amit tapasztaltam, hogy egy több éves cucc jobban tartja magát mint az említett készülékek.

    ÉS tartom, hogy ha az a hazai képviselet válasza a kérdésre, hogy ez a szerviz minőség elfogadható-e, hogy igen és a partnerük a legnagyobb szakmai és minőségi szinten működik akkor tartom a kijelentésem: Megérett a márka a beszántásra. [link] kétoldalú ragasztó virít a hátlap alatt.(Nem UV ragacs direkt lámpa alá tettem nem volt hajlandó halványodni) Koszos a maszatos a lencse és koszos a vaku. A hátlap egy helyen láthatóan megrepedt. :U

    No ha ez szakmailag és minőségileg a hazai márkaképviseletnek okés akkor ideje lehúzni a rolót és nem kell teleszemetelni a piacot, legalább egy gyártóval kevesebb aki szintén ontja a szemetet évi 15+* modellel a Samu és a Xiaomi mellett.

    *ha csak ennyi lenne. :D

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák