Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • czibi666

    csendes tag

    Sziasztok!
    Lenne egy nagy kérdésem...
    Nálunk itthon 2 asztali számítógép van. Az egyik szobában az 1.gépen van ADSL modem. Itt ugyebár van internet. :-) A másikon egy szobával arrébb, a 2. számú gépen nincs internet de szeretném ha lenne. 1 internetes gép ugyanis kevés nekünk. De nem szeretnék mégegy szerződést, 2 vonallal. Az drága. A rooter pedig nagyon lassít. Hallottam a WIFI USB adapterről. Mit kell erről tudni? Szükséges hozzá rooter?Ugye nem? elvégre a hátulján van egy kis antenna. Nekem azt mondták több boltban is hogy ehhez rooter kell és nagyon lassú lesz mindkét gép. Viszont van egy ismerősöm akinek asztali gépébe csak belepakoltak egy ilyen wifis hálókártyát és lopja a netet 1000-rel! Csak már nem emlékszik hogy csinálták... :-( Én ugye nem másoktól szeretném ellopni a netet hanem a saját 1. számú gépünkről. Lehetséges ez rooter nélkül? Mennyire lesz ez lassú?
    És megy egy utolsó kérdés.Amennyiben lehetséges, az 1. gépen látszik majd valami abból hogy a 2. gépenis neteznek? Olyanokat hallottam hogy felugrik egy kis ablak hogy vki rácsatlakozott a netre és hogy majdnem felére lassítja a sebességet!

    Kérlek segítsetek! :-S

Új hozzászólás Aktív témák