Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Petya

    tag

    válasz MELKOR #7 üzenetére

    A mai legszebb game messze nem az Unreal2 (elég csak a saját házuk tályán körülnézni) és nem is DX7-es bár tény hogy nem fitogtatja az effekteket. Azonkívül vannak már DX9-es gamék most is, igaz hogy nem sok és nem is használnak ki sokmindent belőle. DOOM 3 kaki lesz szerintem, akkor inkább a Stalkert várom. DX8-as game pedig van jópár. FX-nél pedig nem lesz semmilyen labda mert óriási hazudozás az egész projekt. Arra jó hogy a shaderprogramozást lehessen gyakorolni rajta azoknak akiket érdekel. Kérdés hogy kik ezek és mennyien... :P

  • Petya

    tag

    válasz MELKOR #70 üzenetére

    Na akkor válaszolok az előző kérdésedre. Hogy mi a legszebb game? Az UT2003 szerintem sokkal különb az Unreal 2-nél. A szépség kinek mi, de nekem a Mafia féle digi grafika jönne be ha közelről nem lenne csúnya. Ha lenne nagyfelbontású fotorealisztikus grafika az szép lenne.

    Legszebb víz: Ebben abszolút egyetértünk: Morrowind, a game már fenn volt aztán cseréltem GF4 Ti-ra. Nem is volt semmi egészen addig amig fel nem tettem a kiegészítőt és elkezdte használni a shadereket. Ajánlom nézze meg aki nem látta. Nem gyenge!

    ---------

    Az Impossible Creatures DX9 (legalábbis ez kell hozzá) Aztán hogy ki az az okos (itt mindig vannak okosok:DD) aki bizonyítani tudja hogy használja-e vagy nem az már más kérdés.

    Aki a FEFO-ra élvezett: az egy nagy rakás **** cég. Az árlistájuk 30%-át se tudnák hozni még rendelésre sem. Közbeszerzésből kaszálnak a gépekhez meg piszkosul nem értenek. AMD konfigra már huzzák a szájukat. Más kiskerek legalább nem néznek hülyének és nem igérnek be olyan cuccokat rendelésre amit egy hónap mulva sem tudnak meghozni. Tudnék mondani sok egyéni tapasztalatot is (hogyan raktak össze gépeket) de kár a szót vesztegetni erre a bandára!

    Ahol én vásárolok ott a koma megnézi a nagykerlistát lefoglalja és elhozza az árut, nem vakít.

Aktív témák