Hirdetés

Aktív témák

  • Szabip

    csendes tag

    Hát jól néz ki a dolog de szerintem az ilyen kevert megoldásokkal kompatibilitási és stabilitási gondok is lehetnek főleg ha az AGP port csak egy utánzata a rendes AGP4x/8x nek. Ráadásul ezek a mai AGP csatalkozók is hagynak némi kivánnivalót meguk után pl.: A jelenlegi(volt) ASUS P4P800 SE lapom nem csipi a jelnlegi ATI X800PRO-at az alplap BIOSa színes nem kék, ráadásul a Doom3 is máshogy néz ki. A kártyának viszont semmi baja mert egy 2 éves MATSONIC alaplappal tökélsetessen megy sőt már az új MSI 975P NEO FISR (2.0) lapommal is tökéletese. nesze neked nagy ASUS ilyet se veszek mostanában... :((

    Egyébként a régebbi kevert megoldások jók voltak DDR/SD ramos alaplapom volt (az elöbb említett MATSONIC) és hibátlan volt a sima DDR es memóriákkal sőt az egész lap tökéletes volt 4 VGA volt benne (GF4 MX440, Ti4200, 9800PRO, X800PRO) és mindel jó volt. játszottam digitalizáltam is vele, volt úgy hogy napi 12-14 órát ment és meg se kottyant neki szóval a kis lapokat úgy tessék szidni.

    Ez az elöttünk álló generációváltás hosszú ideig el fog húzódni mivel nem igen lehet úgy mint régen-> mikor a PCI kártyákról (3Dfx Voodoo1-2) áttértünk az AGP re mai ugye egyszerű volt mert a lap vásárlása után nem kellett azonnal AGP-s VGA ra át állni. Viszont PCI-E nél ez egyszerre szakad az ember nyakába a DDR2, új procifoglalatról nem is beszélve ja és a BTX is ott van továbbá PCIE 1x. Még jó hogy van rajta sima PCI.
    Kemény dió lesz sokba fog kerülni és nagyon lassan fog menni. Alig adtak el eddig új ílyen lapokat és szerencsére a teljesítményük nem lette nagyobb sőt. Szóval ráérünk arra még.

    Lesz itt mindenféle 6800 és X800 is AGP vel mert különben nem sokat fognak eladni.

Aktív témák