Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • erdoke

    titán

    válasz Fiery #29 üzenetére

    A Prescottra épülő notikhoz képest a DC Yonah 50 W-ja bakfitty. Ezért pedig a jóval 2 GHz fölötti órajelű proci elég erős lesz.

    A legjobb aláírás a héten

  • marcee

    addikt

    válasz Fiery #29 üzenetére

    50W-tól én egyáltalán nem izgulnék, ha a legerősebb kétmagos példányra épül. Használtam már notit 2.66-os NW-dal és 3.4-essel is. Mindkettő dtr volt, nulla energiagazdálkodási funkcióval, ezekhez képest majdnem csak fele disszipációjú lesz az új E yonah. Ha azzel tudni fog 2.0-2.2GHz-et, akkor simán meg van bocsájtva. Egy ilyen cuccos biztos nem subnotihoz van.

    Nem neked mondom, csak már megint előjött a ''minek az erős notebook''-téma, amitől elkap az idegroham: Emberek, nem lehet megérteni, hogy van akinek mások a preferenciái mint nektek???
    (Szeptembereben egy fokozottan számításigényes projecten melóztam itthon, 3 gépen: saját, irodából hozott desktop, és az iroda notebook-ja (ami éppen arra van, hogy ha valakinek otthon kell a kraft, akkor elvihesse ''könnyen''). Még ezt a hétkilós acert is kényelmesebb volt hazahozni, mint a midi atx-et, pedig monitor nem is kellett hozzá! Aztán két hétig megállás nélkül számolt az asztalomon, majd visszavittem. Eszébe nem jut senkinek aksiról használni, az csak a szünetmentességért felelős ebben a gépben. De a másik említett noti ''csak'' 3.8 kiló, a gazdája aksi nélkül hozza-viszi, hogy könnyebb legyen, úgy kb 3 kiló. CAD-ezik rajta, otthon, irodában, nyaralóban. Vonaton meg repülőn nem, az igaz, de nem is akar. Ellenben semmivel sem gyengébb, mint egy jó közepes asztali gép, mert akkor már nem is lennne alkalmas erre a feladatra. Annak a gépnek Ő a célközönsége).

    \m/

Új hozzászólás Aktív témák