Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • anulu

    félisten

    válasz Görény #10 üzenetére

    Haveromnak bebizonyítottam, hogy az nem igaz :)) Ezek után nem volt kérdéses, hogy nem 2GHz-es celeront vesz, hanem 1700+ AMD-t. És szorzózármentes TBred B-t vettünk neki :) Úgyhogy lazán jóljárt!

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

  • anulu

    félisten

    Van egy munkatársam, aki fanatikus Inteles. Múltkor beszélgettünk, és mondta, hogy bármi is történik, ő az Intelnél marad. Ezek után megvettem az 1700+ TBred B-m (szorzólock mentes), és hozzá az NF7 alaplapom. Csináltam egy screenshot-ot WCPUID futása közben, ahol is rendkívül jól látszik az a bizonyos 2165MHz. Ezek után a srác nagyon sürgősen elkezdett gondolkodni, hogy mi lenne, ha AMD!
    Nem átnevelni kell, csak 1-2 teszteredményt, és árlistát megmutatni. Aki egy kicsit is érzékeny a pénztárcájára, és nem 1000%-ig elvakult, az be fogja látni, hogy miről is van szó.

    És mostmár tényleg nem tudok olyan játékról, ami 1280*1024-ben akadna :DDD:DDD:DDD (Jó, Unreal II-t leszámítva, de annak az 512MB RAM a kevés... :(:()

    "Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Aktív témák