Hirdetés

2019. augusztus 19., hétfő

(#1) csudri

csudri
(őstag)

Egész pofás! Láttam egy képet a kék változatról, az viszont ocsmány (még jó, hogy az limitált széria).

(#2) engusz

engusz
(veterán)

Reméljük, hogy az ára nem lesz húzós! :(((

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#4) engusz válasza Kalandor (#3) üzenetére

engusz
(veterán)

Ott van az előnye, hogy nem kell le-, fel töltögetni állandóan a hallgatni kívánt anyagokat. Bár igaz, hogy a jelenlegi mp3 állományom nem férne el még 2 ilyenen sem, de azért jó móka lehet! :P

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#5) Den válasza Kalandor (#3) üzenetére

Den
(veterán)

egyszerre csak tizet hallgathatsz, de 300-ból válszthatod ki hogy mi menjen abban a tízben.

www.simson4t.hu

(#6) Mazlee

Mazlee
(aktív tag)

engem az érdekelne hogy az ebben lévő vincsinek mennyire árt a rázkódás.

az hogy 10-20Gb nagyon bejön. pont azért amit irak felettem hogy nem kell ide-oda másolgatni.

csak az ára...

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#7) Den válasza Mazlee (#6) üzenetére

Den
(veterán)

semennyire. notebook vinyó van benne az eleve bírja a gyűrődést, ráadásul van egy nagy puffer memória, addig mergy csak a vinyó míg azt megtölti, utána kikapcsol és a memóriából megy a zene

www.simson4t.hu

(#8) Mazlee válasza Den (#7) üzenetére

Mazlee
(aktív tag)

köszi!

ez szuper. már csak az árát kéne 50k körülire levinni..

Rájöttem úgy lehetek leggyorsabban Jedi ha először lopok magamnak egy fénykardot

(#9) Sanya

Sanya
(veterán)

csak 500x lehet újratölteni. no most akkor mi lesz, ha lejár az 500 alkalom? kicsavarozom, és kiszedem az aksit, vagy eldobom, és veszek másikat?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#10) TheVeryGuest válasza Mazlee (#8) üzenetére

TheVeryGuest
(senior tag)

Hát sztem ez is 150kHUF körül lesz, mint a kisebbik második generációs iPOD. Ha eljut egyáltalán Mo.-ra.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#11) Cathfaern válasza Sanya (#9) üzenetére

Cathfaern
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nem elírás ez az 500 véletlenül? :( Sokkal jobb megoldás az, amit pl. az IRiver is alkalmaz: egy nagyon vékony akut tesz bele, de azt rendesen ki lehet venni (és ilyen akuk lehet boltban is kapni).

(#12) TheVeryGuest válasza Cathfaern (#11) üzenetére

TheVeryGuest
(senior tag)

Hát láttunk már ilyet, a régebbi Nomad Zen is fix akkus volt.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#14) twollah

twollah
(nagyúr)

A CDs MP3 lejátszók lassan ki fognak szorulni a piacról?

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.