Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lala6

    őstag

    Ez most akkor egy egységcsomag? És mennyibe kerül, nem találtam meg a megafone oldalán.
    ha 20k-Ft körül van akkor felejtős, eddig is volt ilyen...max. nem volt előre konfigurálva. A linksys voip eszközökhöz is jár 1000-Ft-os neophonex kártya, jó rég óta.

  • Lala6

    őstag

    válasz Leontius #3 üzenetére

    Még ezeken kívül is rengeteg van.
    Bebukni nagyonnehéz ezen.
    Elősször szétnézel a piacon, összehasonlítod a percdíjjakat.
    Utánna regisztrálsz és feltöltöd a min. összeggel.
    Használod.
    Ha nem vagy elégedett nem töltöd fel többel, mész máshova regisztrálni.
    Nem hiszem, hogy össze lehetne hasonlítani egy internet szolgáltatással, itt minimális az ügyintézés, ha meg nem működik valami, 5 perc alatt lehet szolgáltatót váltani.

    A cégemnél havidíjjas nophone-t használunk év eleje óta. Kb. minden második hívás azon megy, érezhető a telefon díj csökkenés. Rátettem a telefon központra, így egyszerűen használható a rendszerben, csak másik számmal kell kérni a voip városi vonalat, mint a hogyományos vonalat. Leállást 1X tapasztaltam, de rövid időn belül ment tovább minden. Eleinte úgy kellett könyörögnöm nekik, hogy küldjék már a számlát, nagyon nehezen akarták :)
    Persze arra nem alkalmas, hogy egy cég teljes telefon forgalmát lebonyolítsa, de nagy ütemben fejlődik a voip, szvsz hamarosan lelehet mondani az analóg telefonokat mindenhol.

Új hozzászólás Aktív témák