Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #72042496

    törölt tag

    válasz Den #55 üzenetére

    Ebben az esetben úttörő designt, bluetooth-os technológiát, csilivili plexis multimédiás billentyűzetet kapok a pénzemért. (Vagyis kapnék, ha vennék, de nem fogok venni, mert drága lesz és nem is tetszik. :D)
    A példa valóban sántít azon a ponton, hogy mindezt a hagyományos kiosztás megtartásával is el lehetett volna érni. Innen hiányzik a célszerűség, míg a Porsche-nél ez a tervezés egyik alapköve. Emiatt írtam, hogy ''nagyon kb.''.

    Az új diNovo a célközönség igényeit minden bizonnyal a jelenlegi kiosztásával is kielégíti, így ez nem sújtja hátrányként...
    Dolgozni persze nem szabad megvenni. Ezért írtam, hogy mindez olyasmi, mintha én egy Porsche-ban kifogásolnám, hogy alkalmatlan - teszem azt a munkám részét képező - szállítási célokra. Mindenesetre nem szántam túl domináns szerepet a példának. :)

    ...amit peterkeT írt, miszerint újabban az alsóbb kategóriás billentyűzeteket is azzal az elrendezéssel gyártja a Logitech, ami munkára csak korlátozottan teszi őket alkalmassá, már merőben más tészta...engem személy szerint ez nem zavar, mindazonáltal megértem a tendencia elleni ''zúgolódást''. :(

    szerk.: Godfather: Nekem is nagyon tetszik ez a billentyűzet! Annak idején akartam is venni egyet, csak mire összejött volna rá a pénz, már nem lehetett kapni. :(

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák