Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • klepto

    addikt

    válasz X-COM #41 üzenetére

    Ez mondjuk jó hír, bár akinek nincs sok ''régi'' X játéka, annak ez kevésbé lesz fontos!
    Én gondolkozom az új XBoxon, bár kíváncsi leszek az új PS3 és a Nintendo Revolution képességeire is :U
    PS2-m az elsők között volt, arról váltottam PC-re. Nemrég vettem egy Gamecubot, ami sokkal jobb, mint a PS2 ami a grafikát illeti, viszont a PS2 tarol a játékkínálat terén. Ehez mondjuk hozzátartozik az is, hogy átnézve a különböző online konzol bolt játékkínálatát, a kevesebb Xbox játékban több nekem tetsző cím és stílus van, mint PS2-n.
    Amikor ismét konzolra adtam a fejem, és a pénzem (a költséges PC csere helyett), akkor a GameCube tűnt az egyetlen értelmes alternatívának, mondván a PS2 már gyenge grafikailag, az Xbox-on meg csak PC-s játékok vannak, akkor minek az X?!
    Végül is van itt valakinek Xboxa? MEnnyivel jobb, mint egy átlagos (200K) PC?
    Ha kijön a Xbox 360 érdemes lesz arra öszpontosítani, vagy nagyobb dobásnak igérkezik a PS3, ill. a Nintendó Revolution?
    Életképes lehet az Xbox 360?
    Erről mi a véleményetek?

    Ha magányosnak érzed magad, indíts el egy horror filmet és kapcsold le a villanyt. Egyből nem érzed majd magad egyedül ;)

Új hozzászólás Aktív témák