Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • REDeath

    őstag

    válasz L3zl13 #12 üzenetére

    Teljes mértékben egyetértek!!!!
    nem értem mi ez az iPod mánia... nem is a legjobb lejátszó, iAudió jobb nála, a Creative-ról nem is beszélve... (iPod a Creativetól lopta a navigációs panelt!, nemrég egyeztek meg peren kívűl)
    Szóval ötletes a monitor stb... bár tuti másnak is eszében volt, csak nem vot mersze meglépni! De ha ezek a dokoló egységek is univerzálisak lennéek akkor lenne értelme is! pl. az autohifiken is vnna olyan fejegységek amik iPod kompatibilisek...
    Én inkább sima audio-in jackdugót tennék rá és az az öszes mp3 lejátszóval kompatibilis lenne.
    Persze a monitorra ez nem érvényes mert itt nem aa zenelejátszás a lényeg hanem adatok átvitele. De ha már van annyi szabvány, wifi meg minden, akkor mért nincs egységes dokkoló szabvány? én kifejlesztem majd és híres leszek és hasznos is lesz nem csak látványos:DDD

    Egyébként a microsoft Zune-ja szerintem (igaz másolásvédet szarokkal nem jó de..) ezen a téren sokkal jobb, wifi van benne, így minden wifis cucc látja!!!!!!

    Kodály mondta volt: "Legyen a zene mindenkié". en inkabb neki hiszek, mint az ASVAnak

Új hozzászólás Aktív témák