Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • CsendPenge

    őstag

    Szerintem nem arról van szó alapvetően, hogy az AMD azt mondaná, hogy a tiétek is ugyanolyan sz*r, mint a miénk. Természetesen mindegyik gyártó eszközeiben van/volt/lesz hiba. Abból a szempontból viszont kicsit megalapozottnak tartom a lényegét ennek a hírnek, hogy az Intel szereti elültetni a köztudatban azt, hogy ő a király, az AMD meg egy nagy nulla. (anno Willamette magos P4-nél volt ez, pedig az tényleg elég gyenge volt, és _nem_ Celeronnak volt eladva, legalábbis ár alapján...) Nem tudom, hogy ez a részéről szándékos marketing eredménye, vagy csak így alakult, de gyakran találkozni (az alaptudású felhasználók túlnyomó többsége) azzal, hogy ha egyátalán ismeri az egyén azt, hogy AMD, akkor a tudásának a 95%-a (!) téves a többi termékkel kapcsolatban! Ha egyátalán tud valamit is a termékről. Pl.: sajnos még mindig gyakran hallom, hogy az Intel nem ég le, az AMD igen, pedig ez már régen nincs így, eredetileg volt olyan ''összeesküvés-elmélet'', hogy az Intel nyomására maradt ki a korai AMD-s lapokból ez a feature. Szóval én azért nem tudom annyire elítélni ezt...

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

  • CsendPenge

    őstag

    válasz WINDOWS! #23 üzenetére

    OFF
    Gondoltál már rá, hogy egy kabaréban fellépj ezzel? Szerintem degeszre kereshetnéd magad, mint humorista! :))
    ON

    Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

Aktív témák