Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • speedupman

    csendes tag

    És akkor mit szóljak én. Nem egész két éve vettem egy ASUS GF4 Ti4600 Ultra brutál hyper minden f*szom kártyát, br. 160-ért, és mostmár egy félig-meddig elavult ''ősrégi DX 8.1-es'' videokarinak számít. Persze, átnyomom majd Quadro-nak, úgyse jáccok már nagyon vele, dolgozni meg jó lesz. Amikor a karit vettem, akkor valójában komplett konfig csere volt, vagyis lett még hozzá egy ASUS A7V333 Raid, 1,5 GB 333-as DDRRAM, 2100+ Palomino, Audigy, 15 db 80 GB Maxtor, 40x Plextor író, Pio DVD, server ház meg minden.
    Akkor csúcsgép volt, a környékben sem volt csúcsabb senkinek, most meg a szomszéd kölyök lenyom a 2500-ös Bartonjával, meg 9600-osával, negyedáron.
    Mindenesetre eldöntöttem, hogy még 1x nem fogok így járni, soha többet nem veszek csúcsgépet, mert abszolút felesleges, hogyha egy év múlva harmadáron jobbat is vehetek. Szóval a Prescott pl. egyelőre szóba se jöhet, még akkor se, ha meg tudnám venni. Majd ha a 4 gigás Prescott procit vagy a 4000+ A64 lesz br. 35, meg hozzá az alaplap se több, no meg vagy 4 giga RAM se, akkor egye fene. De addig?

  • speedupman

    csendes tag

    válasz -boyscout- #85 üzenetére

    Nem, igazából nekem csak 6 db kellett, a többit nem ''csak'' magamnak vettem ;)

Aktív témák