Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Ronin__ #47 üzenetére

    milyen legszebb grafikát? annyira nem jó ám a grafikája a 3Dmarkoknak. ráadásul nem értem, hogy miért szaggat olyan borzalmasan pl a 03 a szörnyes-csajos, vagy az FPS nézetes tesztben, 1024-ben, akár high-on is, de szűrők nélkül, amikor a Doom3 sem szaggat, a Far Cry sem, ráadásul annak a grafikája is jobb. úgyhogy nem értem. bár lehet azért, mert a 3dmark-ban igazi dx9-es effektek vannak, nade akkoris.
    egészpontosan mit értesz azon hogy a graf kártya azt is figyelembe veszi, milyen fejlett? igenis hogy a sebességet nézi, a 3dmark bizonyos dolgokat tesztel, shadereket, bump mappinget, az istenkinját. és azt nézi ezeket hogyan jeleniti meg. amugy olyan nagy fejlettségbeli különbség nincs ám a VGA-k között, nem hinném hogy egy x800 15-ször fejlettebb lenne az én 8500-ömnél, najó csak 10x, mert 1500pontot dobott a kártyám. itt is csak egy dx9-es kártyáról van szó, mint a 9700/9800 esetében, technikailag nem sok újdonság van bennük, najó, az új gyártástechnológia révén talán jelen esetben több mint a két korábbi csúcs kártya között. árban is hozza a 10x többletet a kártyámhoz képest. de kérdés hogy vajon tényleg tud-e ennyivel többet. szerintem nem.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Ronin__ #58 üzenetére

    az én kártyám inkább a Ti4200-vel van 1 szinten:) ezt én magam is láttam saját szememmel, volt szerencsém mindkettőt kipróbálni
    van értelme hasonlitani a Doom3-at a 3dmark03-hoz sztem. azt értem hogy valamit sokféleképpen meg lehet oldani. de nézzük máshogy a kérdést. azok a pontszámok, meg az, hogy szaggat a 3dmark03 a gépemen, tkp mit is árulnak el róla nekem? semmit! mert azt látom, és más is azt látja a gépén, hogy mig ez a sz@r ugy szaggat hogy iszonyat néha, addig a mai leggépigényesebb játékok is vigan elfutnak rajta 1024-ben medium/full beállitásokkal. amugy az emlitett szörnyes teszt még egy 9600pro-n is szaggat. és aki kevésbé ért hozzá ebből talán csak azt szűrhetné le hogy mekkora egy sz@r az a kártya, olyat nem vesz. akkor pedig tkp mit is állapit meg a teszt:F lehethogy jó valamire, de hogy mire... játékok alatt teljesen máshogy viselkednek a kártyák, és ne felejtsük el hogy a 3dmark tesztelők nagy része játékos.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

  • Raymond

    félisten

    válasz Ronin__ #60 üzenetére

    ''Én is kihúztam mostanáig a 4 éve megvásárolt gépemmel!''

    De egy negysoros alairassal nem sokaig fogod a PH!-n huzni fennyites nelkul :D Foleg hogy ott a konfig resz az adataidnal ahova berakhatod...

    Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

  • Dilikutya

    félisten

    válasz Ronin__ #60 üzenetére

    2000 végétől 2004 tavaszáig használtam a régi gépemet. 3k-ért cserélek benne procit, és akkor még egy darabig jó lesz valamire az is. tökéletesen meg voltam vele elégedve sőt korlátozottan még játszottam is, pedig azon a 3dmark2001 el sem indult :D 9800-->x800 tényleg értelmetlen upgrade

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Aktív témák