Hirdetés

Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz beeboy #51 üzenetére

    itt a PH-n volt topikja több ilyen rekordkisérletnek, bár most lusta voltam előkeresni. Gf8600 és Radeon x800xt meg minden ultra+pe meg egyéb betűkkel diszitett kártyák voltak a tesztben, alaposan tuningolva, procinak pedig aláraktak egy ugyancsak sz@rrá húzott P4 EE-t. kép is volt az egyik gépről, na hát az mindenre hasonlitott csak PC-re nem, mindenfele tekeredtek a csövek, valahol mellette ott volt a nitrogénes palack is ha jól emlékszem:) ugyhogy nem kimondottan olyan körülmények között jött ez össze, amit a userek nagy része otthon meg tudna csinálni. ilyet normális ember nem csinál. de nem is olcsó mulatság, se az emlitett kártyák csúcsmodelljei, se egy P4EE, de gondolom a hozzá járó csúcslap és csúcsramok sem 2Ft. de szerintem a 15 ezres ponthatárhoz is kell kicsit piszkálni a vasat :D bár nem tudom, mit tudnak az új kártyák, akinek itt van ilyenje, az mondhatna adatokat.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Aktív témák