Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rudi

    nagyúr

    válasz tts #30 üzenetére

    #20-ban [link] kiszámoltad, hogy az általam linkelt angol (tehát eurpóai ár) 258 USD-nek felel meg (faster linklet 222 eruos árat). Erre én #21-ben [link] röviden leírtam, hogy:

    ''jövő év elején a 200 USD-hez közelebb lesz a honi 6800GS ár, mint a 250 USD-hez''

    majd megpróbáltam elmagyarázi, mitől befolyásolva képezi az NV az árait és miért fog ez az ár pár hónapon belül néhány tizessel csökkenni. Azt is megpróbáltam elmagyarázni, hogy szállítási illetékek miatt a gyártó szempontjánól 1 USD = 1 Euro (15% eltérés van banki árfolyammal számolva de más az adóztatási és vámolási rendszer).

    Ha neked ezekből az jött le, hogy én 249 euroból csinálok 200 USD-t akkor talán a sorok között olvastál ki olyat, ami nincs ott. A fenti dőlt betűs mondat kifejezi a 6800 GS árképzéséről alkotott véleményemet, amit meg is indogkolatm lentebb.

    Tőled csak annyit hallottunk, hogy 176 font több mint 200 dollár, irreális amit én mondok, kinevettetem magamat, 1 USD nem egyenlő 1 Euroval, és 249 Euro a 6800 GS bevezető ára (ezelőtt linkelt faster 222 Euros árat), amiből én 200 USD csináltam. Meg tudod indokolni, hogy miért tartod irreálisnak az általam felvázoltakat?

    Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Új hozzászólás Aktív témák