Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • The Thing

    tag


    ''A látható képátmérő 43,18 cm, amely adat egy 19 colos katódsugárcsöves (CRT) képernyő értékének felel meg.''
    Ebből arra következtetek hogy az a monitor nem 17''
    De most komolyan nem ugy van?
    Vagyis hogyha Belinea TFT a LÁTHATÓ KÉPATMÉRŐJE ugyanakkora mint egy 19'' monitor KÉPÁTMÉRŐJE ebből az következik hogy ennek a Belinea-nak nagyobb a képátmérője mint egy 19'' CRT-é tehát akkor hogy lehet 17''-os?
    Bocs hogy nagybetüt használtam de csak ezért volt hogy ki tudjam emelni a szöveget. Ha valaki más következtetést von le akkor érdekel.

    ''Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat!''

  • The Thing

    tag

    Én nem igy képzelem a dolgot figyeljetek:

    ''A látható képátmérő 43,18 cm, amely adat egy 19 colos katódsugárcsöves (CRT) képernyő értékének felel meg.''

    Én ebből a mondatból arra következtetek hogy a Belinea-nak a (LÁTHATÓ)KÉPÁTMÉRŐJE az nem egyenlő agy 19''-os CRT LÁTHATÓ KÉPÁTMÉRŐJÉVEL, hanem ennek a 19''-os monitornak a TELJES KÉPÁTMÉRŐJÉVEL egyenlő. Tehát ha azt vesszük, hogy a TFT-nek nincs takarása akkor ebből az kövekezik hogy 17'' = 19''
    Nem?
    Ezt ne kötekedésképpen vegye senki csak én igy értelmezem na most ennek tekintetében magyarázzátok tovább a ''dolgokat''.
    (De az lehet hogy én vagyok már fáradt és nem tudom egyszerűen felfogni) :))

    ''Rakd sebességbe az agyadat, mielőtt elindítod a szádat!''

Aktív témák