Hirdetés

Aktív témák

  • dr.Mura

    tag

    válasz Den #37 üzenetére

    Hali!

    Nem vagyok eltájolva. Tudom, hogy van 16:10-es Gericom és van Centrino-s Clevo is. Azt mondtam csak, hogy ennél a Toshiba Satellite típusnál, amit a cikk részletez, nagyon gyenge a képernyő. Szerintem ez valmi maradék készlet, amit ellőttek. Ez nem azt minősíti, aki legyártotta, hanem azt, aki Toshiba márkanév alatt forgalmazni akarja - jelesen a Toshibát.

    Azt tudom, hogy a tajvani bulk és OEM gyártók mindig a topon vannak, ami a technikát illeti - hiszen alig van olyan notebook gyártó cég, aki az irodai asztali notebook modelljeit, meg az olcsót maga gyártaná. Még talán a Sony vagy a Dell sem (nem tudom biztosan). Egyszóval a technológia gyorsabban kerül a tajvani gyártóhoz, mint ahogy az a polcon van valamelyik nagynevű gépében. A tajvani meg nem hülye, a saját cuccait is teletömi vele. A N*teb**k.hu-n már hónapok óta hirdetnek Centrino-s Clevo-t.

    Mellesleg nem kell hasraesni a Centrino-tól. Most volt a kezemben pár napig egy Centrino-s ACER. Nem adnám oda érte a Dell C400-at az irodából. De még a Fujitsu-Siemens S-5581-et sem - pedig mindegyik már több, mint egy éves modell, sőt. A Centrino lehet, hogy nagyon májer, de kiforratlan és a Wireless része pedig harmatgyenge. Bár lehet, hogy csak ez az ACER volt gyengén megszerkesztve, de egy egészen egyszerű D-Link PCMCIA kártya szénné verte jel-erősségben és sebességben.

    C8H10N4O2

Aktív témák