Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lenox

    veterán

    válasz rudi #18 üzenetére

    Sztem ez tokre nem igaz, ez csak egy dolgot tesztelne, hogy kezdo emberek mit tudnak kezdeni egy pc-vel es egy mac-kel. Mondjuk ha te erre vagy kivancsi, akkor neked ez jo teszt lenne, de pl. ez engem egyaltalan nem erdekel. Miert nem inkabb 2 10 ev tapasztalattal rendelkezo usert ultetunk le a gepeik ele, es lassuk, ok mit tudnak kihozni? Nyilvan, ha valaki hasznalja az adott gepet, nem marad orokre kezdo, szal szerintem nem jo azt a teszt kozeppontjaba helyezni, hogy egy kezdo mit tud. Ertem, hogy ez egy mac-es elony, de nekem egyaltalan nem fontos. Ha a cegedbe szamitogepet vennel egy kezdo alkalmazottnak, nyilvan nem az alapjan dontened el, hogy milyet vegyel, hogy az elso heten mit tud vele kezdeni, hanem inkabb hogy hosszu tavon mire lesz jo.

    Szal pl. jo teszt lehetne: van egy iroda, titkarnovel, fonokkel, alkalmazottakkal, mennyi penzbol lehet felszerelni az irodat szamitogepekkel, szoftverekkel, nyomtatokkal, halozattal, oktatast tartani stb. pc illetve mac alapokon. Mennyi penzbol lehet karbantartani? Mert pl. oke, hogy mac-hez adnak x szoftvert, ami benne van az araban, es ha pc-hez megveszed, akkor kb. ugyanott vagy, de mi van, ha az az x szoftver neked nem kell?

Új hozzászólás Aktív témák