Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Hardzsi

    tag

    válasz hungeek #6 üzenetére

    Mondatod második felével nem értek egyet.
    Én pl. miután döntöttem a P4 platform mellett (ennek okai más fórum-lapra tartoznak), anyagi okokból rögtön az 1.7-es Celeront választottam ''ideiglenesen'', de úgy készülve, hogy 2 prociváltást (P4 2.4, majd 3.x) is megejthessek, ha alkalmasint 20e alá esnek áraik - márpedig fognak. Ami pedig a ''sebesebb'' celeronokat illeti: szerintem egyiket sem érdemes megvenni, mert nem adnak komoly teljesítménytöbbletet, tehát árcsökkentés ide vagy oda, celeron/belépő szinten továbbra is az 1.7-es az EGYETLEN jó ár/érték arányú mag. Ha nagyon akarod, fehúzhatod minggyá' 1.8-ra vagy 1.9-re, csak hát mint mondottam, semmi értelme.

    Persze felhasználásfüggő is lehet a prociválasztás, nyilván DivX kódoláshoz AMD vagy valódi P4 szükséges, én most csak játékra használom a gépet - a ''megalázó'' proci számomra meglepően jó teljesít e téren.

    Kreatív: "Köztudott rólad, hogy mindig nagyon elegáns vagy. A munkád miatt, vagy eleve fontos számodra az elegancia?" Schwarz Gábor (Ustream): "Ezzel azt kérdezed, hogy 'szarul áll a póló'"?

  • Atrox

    tag

    válasz hungeek #6 üzenetére

    Nem, ép ellenkezőleg. A hülye gyereknek kell a drága p4, hogy a legujabb játékok ezer fps-sel fussanak. Plusz mellé 1 legdrágább videokártya. A celeront olyan vesz aki nem akar a legujabb és legcsicsásabb játékkal játszani. Hanem mondjuk internetezni, zenét hallgatni és videot nézni, programozni meg stb.

    Ide poént, okosságot vagy gép konfigot szoktak írni.

Aktív témák