Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • NKing

    tag

    Nem szeretnék senkit kritizálni, én is magyar ember vagyok, itthon élek, de azért az amerikaiak lehülyézése előtt körülnéznék a saját portámon, hogy hogy élünk mi...És nem politizálni akarok :( ...az intelligenciáról nem is beszélve :DDD

    A másik meg az, hogy szerintem figyelembe kell venni azt is, hogy a felmérés nagyrészét gondolom átlagos Felnőtt! embereken végezték, és gondolom nem kell részletezni, hogy a sokkal fiatalabb 10en-20on évesek sokkalta jobban értenek a számítástechnikához, mivel ők ebbe születtek. Nagyon sokan vannak, akik pánikba esnek, ha éppen a zikszpéjük felmondja a szolgálatot, és olyankor csak a billgéc meg Májkroszoft anyázás megy, holott ők azok akik nap mint nap töltenek le spyware tartalmú anyagokat, nyitnak meg veszélyes linkeket a mailjeikben nem beszélve a hardverekkel szembeni hanyagságról (porosodás, leálló ventik, a gép ütése stb). Szerintem valamilyen szintű felzárkóztatás nem ártana...

    Tény hogy siralmas helyzet ez egy hozzáértő szemében, dehát mit lehet tenni ;]

  • NKing

    tag

    Egy történetem pedig egy konditeremhez fűződik: az ipse telefonon újságolta valakinek, hogy micsoda gépet vett, azt nem tudta elmodnani mi van benne, de azt vagy 3x is hogy mindenbőlalegjobb. Aztán oda ért, hogy: ...és van benne 2 darab DVD író is, abból is a legjobb. Namost a csávó vagy nagyüzemben akar DVD-t hamisítani, vagy éppen mikor milyen kedve van, egyikről a másikra írogatna...logikus... :C

Új hozzászólás Aktív témák