Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DummyBoy

    senior tag

    válasz Franklin #35 üzenetére

    Hmmm ... ha valaki TFT-n 1024x-es felbontásban tolja a CS-t akkor ezen is tudja úgy ...

    Ezen is játszhatsz nem natív felbontásban, ugyanúgy mint TFT-n ... max nem lesz olyan szép ... de bírja ez magasabb felbontáson is ...

    Mellesleg kiváncsi vagyok, hogy 7800GTX mellett melyik TFT-s játszik 1024x768-ban CS-t ... A64FX-el mondjuk ...

    Mert az láma ... :)

    Én is nagyon szivesen vennék ilyen lappertopper-t ... de legjobban céges cuccként tudom elképzelni :)

    De ezt nem igazán értem? A profik 640*480-ban tolják a CS-t? Miért?

    Mellesleg eredményeket elérni? Asszem rangosabb játékokon nem neked kell gépet vinni ... vagy igen?

    Kicsit (nagyon) nem értem ezt a ''PRÓ'' dolgot ...

    Adott ''A'' ''progémer'' ... (Tegyük hozzá,hogy ez a szó igen kemény pejoratív értelemmel rendelkezik :) ) akinek nem elég a 1000Hz-es USB frissítési freki (egérnél ...) ... akinek lassú a 75Hz képfrissítés (TFT) és minumum 250FPS kell a normális játékhoz ...

    Ő, nem vesz ilyen laptopot ... Ő nem vesz TFT-t és Ő marad a jobb (Már ha jobb!!!) PS2-es egerek mellett ... Meg ő csak olyan LAN Party-ra jár ahol hozzá hasonló hü... fanatikusok vannak ...

    Ezzel ellentétben az egységsugarú ''gémer'' aki nem ''PRÓ'' hanem csak szeret (esetleg tud is ...) játszani ... és nem mellékesen van felesleges 1 misije, az fog egy tatyót, belevág egy billentyűzetetet és egy egeret emellé, és amellett hogy villant egyet lanparty-n még el is keni a fél brigád száját :)

    De most komolyan ... Hogy adjanak ki GÉMER laptopot? 640*480-as kijelzővel? CS Edition? :)

    Ez nem ''Progémer'' laptop, hanem GAMER ... abba belefér a szélesvásznú 16:10-es kijelző ... ez lenne a legnagyobb problémám :)

    Ja mégvalami ... szerintem nem az a jó játékossá való válás első lépése hogy belövöm a CS-t 640*480-ra ... valszeg igen komoly játékosoknak már mindegy milyen gép van a ''kezük'' alatt ... ha gond nélkül fut akkor úgyis jók ... nem?

    Life is shor...

Új hozzászólás Aktív témák