Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • L3zl13

    nagyúr

    válasz biker #10 üzenetére

    Erre csak annyit mondanék, hogy:
    1. talán nem árulja senki kiskerben
    2. Szinte minden kisker regisztrált vásárló az összes nagykerben. Szóval egy jobb üzletben megmondod, hogy ilyet szeretnél, és ebben a nagykerben van. Aztán pár napon belül hozatnak neked. (Főleg ha egyébbként is vásárolnak ott.)
    3. Nem tudom, hogy ilyen infót kiadnak-e, de lehet, hogy a nagykerben is segítenek, és megmondják, hol vásárolhatsz ilyet.

    Aki hülye, haljon meg!

  • utax

    aktív tag

    válasz biker #10 üzenetére

    talán azért nem olvashatsz itt ilyen infókat, mert ez egy HÍR, nem pedig TERMÉKISMERTETŐ, és a pH! se nem nagyker, se nem kisker, nem ez a dolga. ha kell egy ilyen, menj be a boltba és mondd meg hogy hozzanak neked egy ilyet mert te meg akarod venni.
    na és HU meg zaj ??? még az árát sem tudják !
    szerintem ne egy ''kisszines'' hírtől várj vásárlási jótanácsokat ... arra ott a Chip magazin
    örülj, hogy itt most tudomás szerezhettél a létezéséről :)

    Use the force, Dude !

  • atus

    senior tag

    válasz biker #10 üzenetére

    Utaxnak van igaza ebben. Mi CoolNessesek meg egyébként sem vagyunk összeköttetésben a nagykerekkel, ha valami új cucc itthon megjelenik, azt általában Parciék postolják. Mi meg a külföldi oldalakról vesszük az infót, és sokszor, mint ebben az esetben is egy még egyelőre meg sem jelent termékről van szó, ami felkeltette az érdeklődésünket.
    Ára még külföldön sincs, még kábé se. Nem írtam magyar nagykereskedő nevet, mivel nincs. Ha az eddigi tendecia folytatódik, akkor egy éven belül nem is lesz ilyen billentyűzet itthon. Sajnos.
    HU kiosztás? :))
    A gépelési zaj pedig olyan, mint egy normál laptop billentyűzeten. Nem hangos.
    Akik pedig jajongnak, hogy nem rádiós, lesz belőle valószínűleg az is. :) A CoolerMaster azért állt neki eleve ilyet gyártani, mert sok más fórumban nyavajogtak a júzerek, hogy nekik valami egyszerű vonalú, kicsi alumínium klaviatúra kellene. Voilá! Elkészült. Rádiósat is sokan kértek, szinte biztos, hogy azt is fognak gyártani. De a teszt is egy ún. Pre-Production modellel készült, tehát a gyár küldött egy még nem 100%-ig végleges tesztpéldányt.
    Személy szerint, én kimondottan örülök, hogy legalább külföldön a kereslet alakítja a kínálatot...

    Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

Aktív témák