Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Scrym

    tag

    Üdv. Urak!

    Vásároltam egy HDMI-HDMI kábelt. A gépemet szeretném össze kötni, az LCD Tv-mel. A gépemben, egy integrált ATI VGA van (a leírás alapján Full HD), van rajta DVI és HDMI, (D-Sub) kimenet is. A DVI-re a monitor van rákötve. Na most a helyzet az, hogy ahogy bedugom a HDMI kábelt, egyből átkapcsol a TV-re. Gondolom azt érzékeli elsődlegesnek. Ezzel, nem is nagyon lenne problémám, csak azzal, hogy ezáltal a monitor megszűnik létezni! :( Nem vágom, hogy ezek, hogy működnek. De úgy képzeltem el, hogy tudom a monitort használni, és a TV-t kiterjesztett képernyőnek (mondjuk film nézésre). Na de ez totál nem jön össze, olyan mint ha csak egy kimenetet tudna használni egy időben. Emlékszem anno analógnál ezt simán meg tudtam oldani. Analóg monitor és CRT TV.
    Na most azt nem tudom eldönti, hogy én vagyok béna, vagy ez így működik a digitális világban. Esetleg driver probléma? Örülnék, ha valaki tudna segíteni, azt se bánnám, ha ez tényleg nem megoldható, csak kéne egy megerősítés.
    Nagyon szépen köszönöm, előre is!

    És bocsi, ha esetleg rossz topicba írtam, csak nem találtam megfelelőbb topicot!

Új hozzászólás Aktív témák