Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tigerclaw

    nagyúr

    Természetesen a felét sem értem, de a sorok között olvasva el tudom képzelni, hogy a fejlesztők egy idő után egyszerűen magasról tesznek majd az olyan GPU-kra, amik nem ideálisak a VR-hez. A user is elég hamar megtanulja, hogy mit vegyen és mit nem, ha VR-hez épít gépet. Ergó, ha az nVidia továbbra is bénázik, érezni fogja a bevételein.

    A félreértés elkerülése végett leírom, hogy nVidia kártyám van, elégedett vagyok vele, nem VR "kompatibilis", de ez nem is érdekel.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz VTom #58 üzenetére

    Mivel a VR még csak most indul így a többségnek úgyis új kártyát kell vennie. A meglévő még ha ma még elégnek is látszik, fél év múlva mikor kijönnek a komolyabb, minőségibb játékok, hamar épp csak elégséges lesz. Sőt a VR sisakok jellegzetessége miatt sokkal jobban előtérbe kerül a mindenféle reccenésmentes smooth végeredmény. Amit eddig monitoron talán észre se vettél, az itt komoly hátrány lesz.

    Azért szerintem aki jót akar magának, meg a pénztárcájának, az kivár a hardvervásárlással. A VR start első fél évében szerintem nem ajánlatos beruházni, se sisakra, se videokártyára. Jöjjenek a komolyabb játékok, a rengeteg review a sisakok és videokártyák kombinációjáról és azután lehet dönteni. Lehet hogy az derül ki, hogy 2 napig még érdekes, de utánna már púp a hátadra az egész és mennél vissza monitorra.

    PS4 esetén is könnyen kiderülhet, hogy a "gyengébb" hardver komoly kompromisszumot jelent és talán olcsóbb, de olyan is.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák