Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CYBERIA

    őstag

    válasz Ijk #7 üzenetére

    A 70k nagyon optimista, ha nagyon okosan választasz akkor egy belépőre elég.

    Tudom hogy létezik sok csatornára készített zenei felvétel, de többnyire a filmek világa ez, márpedig egy igényes zenei felvétel egészen más filozófia szerint készül, mint a filmek hanganyaga. Egy hollywoodi stílusú filmnél lényegesek a nagy hangerő, a hirtelen beütések, az effektek, a néző lenyűgözése áll a középpontban. Ezzel szemben az igényes zenei felvétel éppen kerüli az ilyen drasztikus dolgokat, bár manapság ez is is inkább a nem éppen populáris akusztikus zenére jellemző.

    Meg vagyok győződve arról, hogy zenére amúgy sem jobb a sokcsatornás hangzás, és szerintem soha nem is lesz olyan mint a sztereó, hiába tolnád bele a milliókat.

    APU: AMD, MB: AMG :) A peresztrojka nálunk olyan gyors, hogy már ma jobban élünk, mint holnap! | Tudja Mohnke, a nyugati demokráciák dekadensek. Előbb-utóbb alulmaradnak a szigorúan fogott keleti népekkel szemben. | Volvo och SAAB beundrare. | A vér nem válik vízzé.

Új hozzászólás Aktív témák