Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • miresz

    veterán

    válasz antikomcsi #32 üzenetére

    Milka78 kollégával összemértük már a két procit jópárszor,húzva,és alapon is,de mindig csak minimális különbség volt a két proci között. Játékról beszélt a kolléga ott meg semmi előnye nincs a 2500K-nak,mivel játékokhoz elsősorban VGA kell. Maximum a régebbi játékoknál van előnye,ami egy-két szálon fut,mivel az Intel egy szálon erősebb,de a régi játékokhoz,jó egy régi proci is.A Bf3 64 fős multihoz is elég egy 6100,tapasztalataim szerint.

    Ui: Szerintem az AMD-nek jobb ár/érték arányú termékei vannak mindegyik ágon.

    [ Szerkesztve ]

  • Milka 78

    nagyúr

    válasz antikomcsi #32 üzenetére

    Természetesen játékok alatt értettük.Teljesen mindegy,hogy 8120-40-vagy 50-esről beszélünk az i5-tel szemben.A lényeg,hogy 8-as FX legyen.Mi 4.5ghz-n teszteltünk,természetesen az FX-et NB-s tuningal,mert ha csak simán tolod a szorzót akkor karcsúcska a dolog.Ilyen felállásban 6870cf-el teszteltünk és hajszálnyi volt a különbség.Dirt3 és Skyrim alatt(az utóbbiban valamiért érezhetően,mondjuk ez utóbbi sajnos bughalmaz) az i5 volt a nyerő,de pl bf3-ban az FX érezte jól magát.Én külön próbálgattam még otthon egy két dolgot és 1680 és 1920-as felbontásban nem éreztem nagy különbséget(bár ez baromira játékfüggő). Alacsonyabb felbontáson az i5 kicsit erősödött,de ez sem nagy érvágás és 1280-as felbontáson nem is olyan lényeg.Mindkét proci hülyére hajt egy 6870cf-et,de a 6970cf-el sem volt különösebb bajuk.
    Azért jó különben a saját teszt,mert minket se intel se amd bá nem fizetett le minket(Mireszt és jómagamat,bár el tudtuk volna viselni :) ).Igazi izzadság szagú ungarise házi teszt a saját örömünkre :DDD

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák