Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz b. #9 üzenetére

    Egyszer kell megvenni egy leakciozott Logitechet és onnantól nincs szopás. 2 éve alzán 60 vagy 65ért húztam be black fridayen egy G29-et, neked is vmi ilyesmit ajánlanék, bár nem tudom konzol mennyire szempont, most már inkább kivárnám 2020at mert jó szokásuknak híven valszeg nem lesz kompatibils az új konzollal. Ha semennyire nem szempont akkor meg akár egy jó állapotú használt G25/G27/G29et.
    TM 150 egy korrekt darab, de nem annyival olcsóbb mint amennyivel gyengébb.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz b. #14 üzenetére

    Ne viccelj :D :D Ég és föld. A Thrustmaster T150 egy korrekt kezdő-középszint, de azért jórészt műanyag cucc, a G29 már az a szint amin akár egy Verstappen is bohóckodik egy bemutatón. TM-ben a T300 a megfelelője, viszont az árban is több. Az hogy melyik a jobb... Egyéni preferencia kérdése. Abszolút csúcskategória az meg a Fanatech, de arról hallottam 1-2 olyan visszajelzést hogy nem olyan strapabíró mint a Logik.

    G29 váltóval az elég top ajánlat, mivel amin sokan kiakadtak hogy a G25/27-nel ellentétben ehhez már nem adtak rendes váltót. Úgy tudom PS4-en van szopás a külön váltóval, PC-n semmi.

    Bővebben: [Kormánytopik]

    #15 fatal: Hát annyiért szerintem elég jó ár, a T150 értetetlen, amikor kijött 43-45 körül is kapható volt, most meg 60...

    [ Szerkesztve ]

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

  • GeryFlash

    veterán

    válasz fatal` #17 üzenetére

    70-ért az zseni vétel :) Én később akartam venni hozzá váltót, de mivel 70-30-ban PS-en használom, ráadásul főleg F1-hez így lehet végül kimarad a váltó vétel.

    Árfolyam különbözetben nem hiszek ebben az esetben. Mos az hogy pár éve 310-320 volt az euró most meg 330-340 az még 10%-ot se tesz ki. Szerintem szemtelenebb lett vagy a Thrustmaster, vagy a terméket forgalmazó nagyker. A G29 anno 90-100 ezer Ftról indult, azóta rendre 80 alatt van. Tényleg irreális az az árkülönbség a két termék között mint ami a minőségükben van.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák