Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cifu

    nagyúr

    válasz htc07 #26 üzenetére

    Szerintem a 30-40 GB adat mozgatasa rutinszeruen nem annyira otthoni felhasznalas.

    Kinek mi az otthoni felhasználás?

    Nekem pár éve a WoW könyvtáram 100GB feletti volt, és időről időre lementettem a NAS-ra, HDD-re, mert csak 250GB-os SSD-m volt a játékoknak, és kellett a hely (sajnos egyre általánosabb, hogy a játékok 30-50-100GB-ot foglalnak...). Mikor újra kedvem volt egy kicsit WoW-ozni, mozgattam vissza a könyvtárat, és azt frissítettem, megőrizve az addonokat, beállításokat. El lehet képzelni...

    Hobbim a különféle cikkírás, amikhez többszáz MB-os .docx-ekben dolgozom. A biztonság kedvéért a NAS-on vannak a fájlok, egy-egy mentésnél súlyos tizen másodperceket jelent a 1Gbit vs. 10Gbit...

    Nyilván ez a felhasználási környezettől függ, kinek mi. De érdekes, hogy azon valahogy kevesen ütköznek meg, hogy fél millás videókártyákkal játszik valaki 4K felbontás miatt, vagy méregdrága hangrendszert épített ki.

    Viszont ha valaki előjön azzal, hogy neki kevés a gigabites háló, nagy pislogások és értetlenkedések sorozata merül fel...

    [ Szerkesztve ]

    Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Új hozzászólás Aktív témák