Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dare2Live

    nagyúr

    válasz Donki Hóte #50 üzenetére

    nem tudom elképzelni, hogy lehetne egy anonim nem volt tranzakció sem tárca tulaját kideríteni. Nemhogy bizonyítani. Satoshi kilétét 10éve kutatja a komplett communitytól kezdve mindenki olyanok is akik vele együtt dolgoztak napi szinten. Meg ért ehez az egészhez. Mégis fogalmunk sincs ki ő. Tippek vannak bőséggel.

    Ami biztos, hogy több tárcája van az ominozuson ~60m$ vagyon de vagy ezért vagy azért de nem nyúl hozzá, nem érdekli, nem motiválja.

    de végülis a jogban minden lehet ha totál analfabéták a bírók. itt a hszed is. ha ennyire felkészült végülis rámondhatja joskapistára is hogy az övé és fizessen. Amúgy is az én apám fejlesztette szóval az enyém...

    Végül itt egy random nem kicsi wallet cím. 17j45BXWrjSDttuurcSQubYLdLescJ7eJH Csak annyi lenne a kérdésem, hogy ki a tulaja meg a privát kulcsot... aki megadja őket (elég a második is) annak adok 1millió forintot. :DDD Tényleg!

    [ Szerkesztve ]

    don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

  • nemlehet

    őstag

    válasz Donki Hóte #50 üzenetére

    Mondjuk ezzel az a baj, hogy a bitcoin értéke nem állandó. Ergo a bíróság nem tudja megállapítani hogy a tárca fele mennyit is ér. jelenleg 30 milliárd dollár, de 5 éve mondjuk csak 3-at ért volna. 2 év múlva meg lehet már érne 300-at.

    Pláne amikor létrejött maga a tárca közel se volt az értéke 30 milliárd. Szóval szerintem ez nem lesz olyan egyszerű menet hogy majd mindenképpen ki kell fizetni ennyit vagy annyit.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák