Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madrac

    őstag

    További tapasztalataim:
    Nem azt mondom, hogy nem tud kiadni hangot a műanyag háza, de egyben van a készülék. Nem zavaró, csak akkor venni észre inkább, ha direkt nyomogatja az ember.
    Inkább sportosnak lehetne titulálni a dizájnt, mint elegánsnak, amit egyedül az oldalán végigfutó kék csíknak köszönhet. Ez legalább megtöri a full feketeség unalmát. Ezért szerettem a fehér THL W8-at is ami egyben elegáns is volt, bár a csúszós zongoralakk anyagnak is vannak hátrányai.
    Játék, kijelző eléggé eszi az aksit, ha az ember használja, akkor max 1 nap szerintem is, ahogy írták. Szinte szemmel követhető az aksi töltöttség százalékának csökkenése. Kb. 3,5 óra volt a töltés elsőre, a THL-nél ez több mint 5 óra volt, bár az tovább is bírta valamivel egy töltéssel.
    Játékoknál valóban eléggé melegszik hátul a kameránál, mint sok másik készülék.
    Felraktam a Riptide 2 játékot, default beállításokkal szépen viszi, bár néha megröccen, viszont maximálisan reszponzív a játék alatt. Úgy van megírva, hogy a fő gombokat elrejti, és csak a fekete sáv van a gombok helyén.
    Megszokhatóak, hogy a fő gombok a kijelzőn vannak, bár picit zavaró nekem, hogy közvetlenül a kijelző többi része alatt van. Szerintem ez akkor is zavarna, ha külön fizikai gombok lennének.
    Kamerával kapcsolatban, ebben a felhős időben nem készített valami jó képeket, de szerintem jó eredményeket lehet elérni a beállítások módosításával, alapból fel van húzva pl a kontraszt is, és úgy látom ennek közvetlen köze van ahhoz hogy a világos részek fényerejét még jobban felhúzza, ill. hogy a fények ráhúzodnak a kép többi részére is. Ami a legfontosabb, hogy a részletek rajta vannak a képeken, így a nagy kínai átlagnál (ami a béke segge alatt van) jobbnak ítélem a kamera minőségét.
    Kipróbáltam gps útvonalrögzítő programokat (endomondo, google saját útvonal), nem a legpontosabb a rögzítés itt a belvárosban, de a célra megfelel szerintem. Google térképben nem teszteltem komolyabban, de amikor néztem akkor mindig jó helyre rakott, és a 30méternyi egyenes mozgás is rendben volt.
    Ahogy lépkedek a menüben, azért egy pillanatra elgondolkodik mielőtt megjelenik a következő kép. (ICS alatt)
    A tetején lévő bekapcs. gomb elég rossz helyen van, és kissé nehezen lehet megnyomni.
    A beszéd minőséget még tesztelni fogom, de szerintem ez is sokkal jobb lesz mint az átlag (rossz) minőség, ami számomra fontos egy telefonnál. Volt olyan készülék amit ezért vetettem el. Hangereje is nagyon nagynak tűnik.
    Nekem ami fontos volt a teló vásárlásnál az a nagy hd kijelző, az átlagnál jobb kamera, (net nélküli) jó gps, korrekt beszéd hangminőség, és hogy más nagy hibáktól mentes legyen. Plusz nagyon nagy pozitívum, hogy ezért ráadásul iszonyú jó árban is volt (fele a W8-nak) a tudásához képest, ami az esetleges későbbi eladásnál se lesz mindegy, mert így kevesebbet veszít az árából is, ha veszít. Nagy pozitívum a csepp, és por állóság is, vagyis hogy minden csatlakozón fedél van, így nem feltétlenül kell tokba rakni hogy zsebre vágja az ember, nem megy bele a zsebpiszok.

    Gondolkodtam erősen a ZTE v987-en is, de annak is vannak elég nagy arányban komoly széria hibái, ha az ember kifogja, így a majd 2x akkora árával, ami szerintem túlárazott a többihez képest is, már egyáltalán nem éri meg azt venni a Haier ellenében.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák