Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .LnB

    titán

    LOGOUT blog

    Tegnap néztem meg. Mivel az előző részek szerintem nem többek átlagos blockbuster filmeknél, így nem is voltam oda értük. Ezért nem is vártam kimondottan a Beyond-ot, nem olvastam róla kritikákat, nem tudtam mit várhatok tőle. Egyedül ismerőseim meséltek róla, ezek rendre negatív kritikák voltak (de nem olyanok véleménye amikre adok). Szóval valahogy így álltam neki megnézni a filmet. Ja nem, fontosnak tartom megjegyezni, hogy előtte a Independence Day: Resurgence-t néztem meg, amit én röviden és velősen, egy botrányosan szar filmnek tartok (egy 20 éves szép emlék meggyalázásának). Így tehát az elvárásaim nem voltak nagyok a Beyond-dal kapcsolatban.

    Ha rövidre fognám azt írnám, hogy teljesen egyetértek veled. De nem fogom, nem vagyok én olyan. Pedig tényleg teljesen egyetértek veled. :)
    A Beyond az idei év legszórakoztatóbb látványfilmje. A látvány az valami elképesztő! Leszámítva azt a motoros jelenetet. Az viszont fájt. Nem is értem miért nem hagyták inkább ki. A történet nem rossz. Legtöbben nekem előzetesen a szokásos indíték nélküli egydimenziós gonoszt említették. És be kell vallanom, tényleg nem a mozitörténelem legikonikusabb gonoszát láttuk. De még mindig jobb mint az átlag blockbusterekben (lást Avangers filmek). Persze lehetne jobban kidolgozott. Meg tátonganak vele kapcsolatba óriási kérdőjelek, vagyis pontosabban az egész sztoriban. De szerintem nem olyan rossz ellenfél Krall. (A film közbe kerestem rá, hogy ki játssza, nekem nem esett le.) Érdekes lett volna megtudni, hogy Krall serege miként lett ilyen "méhkas" szerű. És miért nem találták meg sose a Franklin-t a bolygón, holott ők zuhantak le vele. És a sztoriból kiderül, hogy jó ideig ott éltek. :) Egy sima álcázó rendszer elég volt az elrejtéséhez.

    Igazából azért örülök nagyon ennek a filmnek mert már teljesen hitehagyott voltam mind a Star Trek, mind úgy összességében a blockbuster filmekkel kapcsolatban. A Beyond szerencsére megcáfolt, egy üde színfolt.

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák