Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz DudeHUN #37 üzenetére

    Superman halálának korai ellövése szerintem a film talán legnagyobb pofátlansága. Súlytalan és töketlen húzás. Főleg, mert már most megmutatják mindenkinek (ha nem tudnánk...), hogy feléled.

    Na pont ezért értem el a buszt mert tudtam hogy ez lesz, ejnye-bejnye Zacky bá', ilyen amatőr hibákat a sorban, de amúgy nekem ez a film a hibáival együtt is tetszik, nemhiába szeretem a Batman-t, még ha itt gyökeresen más, a SW-nál már másnap éreztem hogy ebből nagyon ritka és kevés újranézés lesz ha lesz. :D

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

  • Bad Pritt

    nagyúr

    válasz DudeHUN #37 üzenetére

    Nem a Killing Joke-ra, a Death in the Family sztori mesélte el, hogy mi lett Robinnal, aztán az Under the Red Hood, hogy miként tér vissza. Erre utal az a páncél. Bár most hogy mondod, érdekes lenne megtudni, hogy ebben a világban létezik-e Barbara Gordon és mi lett vele.
    Ez az előzménydolog egy érdekes kérdés, ahogy én olvastam, mozaikszerűen lesz felépítve az univerzum: a csapatfilmek (mint ez is) visznek egy történeti síkot, az egyéniek meg esetleg előzmények lesznek. Wonder Woman biztosan, lehet a SS is, a többiről nyilván még nem tudni.
    Ebben a Batmanben nincs már morál, olyan jövőt lát maga előtt, aminél luxus finomkodni.
    Superman halála amilyen korai és súlytalan itt, mert nem kapott elég szerepet az egész film során a karakter, olyan sokat jelenthet a későbbiekben. Rengeteg sztori származhat ebből, alsó hangon érdekes lenne az eredeti Death of Superman után következő Reign of the Supermen sztorit nézni, vagy akár jöhet Brainiac, Metallo, Bizarro, vagy Mongul, ha szélesíteni akarják a világot. Reméljük nem cseszik el.

    Amúgy az egész filmre igaz az, hogy rengeteg lehetőséget nyitott meg az elkövetkezőknek azzal, hogy ilyen túlzsúfolt lett. Meglátjuk, hogy gazdálkodnak vele a jövőben.

    Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Új hozzászólás Aktív témák