Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nyunyu

    félisten

    Multkor kiprobaltam a DM sajat markas surround borotvajat, mondvan olcsobb utantolteni, mint a Mach3-at, de egy kalap szar a konstrukcio.

    Nem tudom, melyik elmebeteg rakott egy zart muanyag lapot az 5 penge moge. :Y
    Igy elso huzasnal telemegy habbal+szorrel a pengek koze, aztan onnantol mar ezen a tomor habretegen csuszik, nem vag. :W
    Ki se lehet rendesen mosni :O
    +1 penge jol jonne az orr alatti terulet levakarasahoz, de mit erek vele, ha egyszer az arcom nagyjat nem birom leszedni?

    Ugyhogy 1 probalkozas utan visszatertem a Ferrari edition Mach3Turbo nyelemhez, azon sokkal jobb a pengek rugozasa, masreszt hatul nyitott, igy a levagott szor atesik rajta, nem ragad bele.
    Ha meg megis, akkor csap ala tartod, aztan folyoviz kisopri.

    Mach3Turbo szerintem nem eri meg a felarat a sima Mach3-hoz kepest: 2 hasznalat utan mar nincs kremezo csik, onnantol ugyanolyan a ketto, igy sima Mach3-mal toltom utan.

    Habokat nem szeretem, nehez egyenletesen elkenni, meg a zsele szerintem sokkal jobban csuszik.
    Gilette termekei eleg hullamzoak, volt koztuk jo is (zold flakonos citromillatu Mach3), meg csapnivaloan rossz is (Fusion Hydra)
    Nem erzekeny borre valokat ki sem mertem probalni.

    Ami nagyon bevalt, az a cikkben megenekelt Nivea zsele.
    "Picit" nehez adagolni, elvegre eppenhogy megnyomod a gombjat, mar 3x annyi jott belole, mint ami egy pofahoz kell, de sokkal kenyelmesebb borotvalkozast tesz lehetove.

    Arcszesz? Van itthon vagy otfele, de nem hasznalok.
    Fentebb emlitettetek az Axe Africat, na olyanbol van meg egy fel uveg, dobozan meg Made in W. Germany felirat viritott. :DDD
    (Mostani Africa is ugyanolyan edeskes illatu, csodalkoztam, hogy huszon ev utan elovettek a receptjet.)

    Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Új hozzászólás Aktív témák